אנחנו לא
בונים אתריםאנחנו בונים מכונות שיווק אוטומטיות

למרות שזה מה שכולם אומרים, הנסיון שלי והנסיון שלך אומרים שהעסק שלך לא באמת צריך אתר אינטרנט, הוא צריך עוד לקוחות.

זמן שנשאר עד שההצעה תיעלם
אני יכול לתת לך עצה בשווי אלפי דולרים ?


כבר הרבה זמן שאני עוסק בשיווק אינטרנטי. כבר שיווקתי קורסים, אפליקציות, הדרכות אינטרנטיות, הצעות דייטינג, משחקי מחשב, שירותי B2B ועוד…

שיווקתי מוצרים ושירותים שונים גם בארץ וגם בחו"ל, ועדיין לא משנה כמה עולם השיווק האינטרנטי מתפתח אני שם לב שלבעלי עסקים קטנים יש דעה רווחת מוטעית מאוד.

דעה רווחת שהם צריכים אתר אינטרנט.

כן, למה לא… אמרתי את זה. בעלי עסקים קטנים לא צריכים אתר אינטרנט כדי להשיג את המטרות שלהם, אני אפילו ארחיק עוד יותר ואגיד שאתר אינטרנט תדמיתי סטטי שנבנה בשביל להיבנות, לא יעשה שום דבר לשורה התחתונה של העסק - לא לטווח הקצר ולא לטווח הארוך.

 

אתר הוא לא עוד שורה בכרטיס ביקור

נכון שזה מביך לענות ללקוח ששואל מה כתובת האתר שלך "אה, אתר…? הוא עדיין בבנייה…". אבל בשביל לפתור את הבעיה הזו לא צריך לבנות אתר. מספיק להפנות דומיין לדף פייסבוק נחמד וזהו - יש לעסק נוכחות אינטרנטית.

אפשר להפנות לשם לקוחות, להראות אותו למשפחה ולחברים -
אבל מה בעצם הוא עושה בשביל העסק?

 

כרטיס ביקוראתר אינטרנט הוא כלי שיווקי, מעל הכל. וזאת הגדרה שכבר מזמן איבדה את הכח שלה… האינטרנט היא רשת עצומה שיכולה לתת לך גישה למאות אלפי אנשים שעונים בדיוק על הקהל יעד שלך ושל העסק שלך, אתה יכול להציג את ההצעה שלך בפני קהל שאתה הגדרת את המאפיינים שלו בקפידה בעלות של שקל-שתיים לצפייה…

ההחלטה של להשקיע כמה אלפי שקלים באתר תדמיתי כדי להוסיף שורה לכרטיס ביקור וכדי לתת תשובה נחמדה לשאלה מזדמנת של לקוח - זה כמו לוותר על הפוטנציאל האדיר שהאינטרנט יכול להציע לעסק שלך.

 

אם יש משהו שלמדתי מהשנים שהשקעתי בשיווק מוצרים ושירותים שונים באינטרנט, זה שכל מה שאתה צריך בשביל לייצר מכירות / לידים - זה תנועה איכותית ואתר אינטרנט שיודע להמיר תנועה למכירות / לידים. אם אנחנו רוצים להיות בררנים אז אפשר אפילו להוסיף גם אתר שיודע לייצר תנועה חדשה מהתנועה הקיימת - גם זה קיים.

"מרגע התחלת העבודה על האתר החדש של בית הספר הבנתי שיש לי עסק עם כשרון חדש. רועי ליווה את בית הספר לאורך כל תוכנית השיווק האינטרנטית עם ייעוץ מעולה ושירות חסר פשרות."

אבי בן שבת, מייסד ומנכ"ל לשעבר - צומת ספרים

 

לתקוף את המטרה מכל החזיתות


איש עסקים מצליחאחד הדברים המעניינים בשיווק אינטרנטי הוא הסינרגיה בין ה"חזיתות" השונות שלו, הוא עובד בצורה הטובה ביותר כאשר משולבים בו כמה אספקטים שונים של התעשייה.

 

לדוגמא: אתר עם קמפיינים ב-3 מקורות תנועה שונים יניב הרבה יותר פירות מאשר 3 אתרים שכל אחד מהם עם קמפיין במקור תנועה שונה.

כשאני מביא תנועה לדף ממודעה בגוגל, אני דואג שאחוז גדול מהתנועה תייצר מינוף ויראלי במדיה החברתית ותביא עוד תנועה של החברים שלה, מה שגם בעקיפין מרים את הדירוגים של האתר בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל ומנועי חיפוש אחרים.

בקיצור, זה הכל משחק אסטרטגיה אחד גדול והבעיה בד"כ עם עסקים קטנים שאין להם תקציב מספיק בשביל להגיע לסינרגיה הזו.

 

חושבים שאתם לא יכולים להשיג לקוחות מהאינטרנט בלי תקציב גדול? תחשבו שוב...


קמפיין שלם בכל אחד מהחזיתות בשיווק האינטרנטי יכול לעלות אלפי שקלים בחודש לכל אחד מהזוויות שתרצו להיכנס להם - מה שבמצטבר לצורך הסינרגיה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. הוצאה שבד"כ לעסקים קטנים אין - עדיין אין.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, בשבועות האחרונים הגעתי להבנה שיש בעיה עם מקצועות השיווק האינטרנט בארץ

גם אם העסק מצליח להביא תנועה בצורה יעילה לאתר, מה שבד"כ לא קורה - האתר לא הופך את התנועה ללידים או לקוחות. הדגש הוא הרבה יותר על נראות טובה, הצגת המידע שבעל העסק רוצה

ועוד הרבה דברים לא רלוונטים להצלחה של האתר עצמו.

בגלל זה בדף זה אתם יכולים לראות חבילות שלא כוללות רק אתר אינטרנט, הם כוללות מכונות שיווק אוטומטיות משומנות היטב. כל מה שאתם צריכים בשביל להביא עוד לקוחות מהאינטרנט, בלי בולשיט.

 

"עבודה מצויינת במחיר מצויין, מכיוון שאני מגיע מעולם המחשבים ידעתי שהצורך שלי בשיווק אינטרנטי הינו קריטי. היום, כל השיווק של העמותה מבוסס באינטרנט ואנחנו כיום הגורם השני הגדול ביותר בארץ להוצאת טיולים בטבע (לאחר משרד החינוך) ואני רוצה להודות אישית לצוות של wwO על הכל."

מני נחמן, מנכ"ל טיולים ואגדות

 

תנו לנו לבנות לכם מכונת שיווק אוטומטית שתיתן לעסק שלכם עוד ממה שהוא צריך

 

החבילות כוללות יצירת "מערכת השגת לידים" שהיא בעצם אתר אינטרנט שכל מטרתו היא להרשים את הגולש ולקחת ממנו פרטים - אם זה למטרת יצירת רשימת תפוצה או על מנת לקבוע פגישות ייעוץ ופגישות מכירה, זה לא משנה.

אתם צריכים לידים ואנחנו יודעים איך להביא אותם אליכם.

החבילות מגיעות עם כל מה שאתם צריכים ואנחנו דואגים להכל - עיצוב מקצועי ברמה בינלאומית, אחסון ואחזקה וכל היוצא בזאת, אינטגרציה עם המדיה החברתית, אופטימיזצייה מלאה למנועי חיפוש, גרסאות של האתר לסמארטפון לשיווק בסלולר ועוד הרבה מאוד, אז קחו רגע כדי לבחון את ההצעות וזכרו שהן לזמן מוגבל בלבד.

 

מעוניין באתר אינטרנט לעסק שלך שיהיה מכונת שיווק אוטומטית ויגדיל את המכירות?

ההצעה הזו תקפה אך ורק לזמן מוגבל וגם מספר המקומות מוגבלים, ככה שכל רגע של התמהמהות יכול לבטל את כל הסיפור הזה - וחבל!

 

איך הצלחנו להוריד את המחירים כ"כ נמוך ?

מחירים זולים

שאלה מצויינת. עוד אחד מהבעיות שהיום יש בשירותי השיווק האינטרנטי הישראלי, והאמת היא שגם כמעט בכל דבר בישראל - הוא שהכל יקר. הכל יקר בגלל שהכל מותאם אישית, הכל דורש שעות מתכנתים, הכל צריך מומחי על שלוקחים מאות דולרים בשעה ועוד…. בקיצור, הכל עולה הרבה מאוד כסף.

איך זה שאנחנו הצלחנו להציע את החבילות האלו בכ"כ קצת? פשוט מאוד, בעזרת הנסיון והידע שאספתי במשך שנים של שיווק אינטרנטי הגעתי למספר פתרונות שמאפשרים לי להציע את החבילות האלו במחיר נמוך יחסית.

 

לדוגמא, אחד הסיבות שלבנות אתר עולה כ"כ הרבה היום הוא בגלל שהעיצוב הוא מותאם אישית, ז"א שצריך לשבת מעצב מקצועי מול המחשב ולהתאים אישית עיצוב לעסק שלך, ואז המעצב מעביר את זה לצוות המתכנתים שמחבר את העיצוב למערכת ניהול התוכן ומשם יש עוד הרבה עצירות…

"הרעיון של רועי להשקיע עוד בדפי מוצרים מכניס לנו מעל 2000+ כניסות ייחודיות בחודש, האתר עצמו עושה עבודה מצויינת ואנחנו כל הזמן מקבלים שבחים מצויינים מהלקוחות שלנו, תודה רבה על הכל!"

יותם מלחי, מנכ"ל מ.ל. הפקות

 

בחו"ל כבר מזמן למדו את הטריק שחוסך את כל הבלאגן הזה - תבניות מוכנות.

 

בארץ התבניות המוכנות נראות ממש רע, אבל הן באמת זולות… והעיצובים המותאמים מראש נראים בסדר עד טוב, אבל הם יקרים מאוד.

 

לבחור מבין עשרות אלפי תבניות מקצועיות זה התאמה אישית

 

לשפה האנגלית יש מאות אלפי תבניות עיצוב מקצועיות לכל סגנון ועסק אפשרי - כולם ניתנים להתאמה אישית והן יחסית זולות מאוד - הבעיה היא שבגלל שהן מותאמות לשפה האנגלית לא משתמשים בהם לאתרים בארץ.

המחיר שיעלה לשכור תכנת לתרגם תבנית אנגלית לעברית מבחינת שפה והתאמת ימין לשמאל בד"כ עולה על המחיר של לבנות תבנית מראש בעברית - שזה מאוד יקר.

לא עוד! עם התשתית שיש לנו אנחנו יכולים להביא לכם עיצובי על בין-לאומיים בהתאמה מלאה לעברית ולעסק האישי שלכם! רק זה חוסך לנו ולכם אלפי שקלים ומאפשר לנו להביא לכם אתר אינטרנט שגם יהווה עמוד מרשים מאוד של העסק, גם ירשים את הלקוחות וגם ייצר לידים בצורה יעילה ואפקטיבית.

 


זאת רק אחת מהדרכים בה אנחנו עובדים, מה שאני מנסה להגיד הוא שהשיטה בה אנחנו עובדים ונותנים שירות היא שונה מרוב העסקים הדומים בארץ - וזאת הסיבה שאתם יכולים לקבל כ"כ הרבה בכ"כ קצת.

מעבר לזה, אנחנו נותנים דגש על המדד היחיד שמשנה, ואך ורק למדד הזה - כמות הלידים והמכירות שהאתר מייצר.

 

"רועי עבודתך היתה ללא דופי לאורך כל הדרך. הצבת יעדים טכנים כמו בניית אתר מקצועי וקידום המילות קשות שבחרנו ומימשת אותם במלואם.""

רונן גפני, מנכ"ל Skypics

 

הדרכה מלאה ליצירת התנועה בעצמך


אנחנו דואגים לייצר לך מכונת שיווק אוטומטית משומנת היטב, השימוש במכונה הוא מאוד פשוט - שפוך למעלה תנועה ולמטה יצא לך לידים.

אבל אנחנו רואים עוד בעיה כאן, נכון? מאיפה בדיוק אנחנו מביאים את התנועה? אל תדאגו… גם לזה דאגתי לכם. מעבר לרישום הראשוני שאנחנו מבצעים לאתרי הלקוחות (על מנת לרשום אותם למנועי החיפוש כמה שיותר מהר ולתת להם יתרון תחרותי ראשוני מול המתחרים) אתם מקבלים קורס שלם של קידום אתרים אורגני בשווי 997 שקלים.

קורס שיתן לכם את המתודולוגיה המדוייקת, אסטרטגיית צעד-צעד שתיקח כל אתר חדש ותרים אותו לראש תוצאות החיפוש האורגניות בגוגל.

הבעיה היא שכולם יודעים שגוגל היא אחת ממקורות התנועה האיכותיות והטובות ביותר שיש - בגלל זה היום מחירי הקליקים במודעות של גוגל הן יקרות מאוד ולעיתים רחוקות מחזירות את המחיר.

 

בגלל זה החלטתי להתמקד איתכם על קידום אורגני בגוגל, קידום שמייצר גם תנועה יותר איכותית וגם חינמית לחלוטין.

בקורס תלמדו מההתחלה ועד הסוף איך להפוך להיות מקדמי אתרים מומחים ומקצועיים ותקבלו את כל הכלים וטכניקות שאתם צריכים בשביל להרים את האתר שלכם למקומות ראשונים בגוגל ולקבל ים של תנועה לאתר שלכם, שתהפוך גם מהר מאוד ללקוחות.

אל תדאגו - אנחנו יודעים שהתחרות בשוק האורגני של גוגל היא גם גבוהה מאוד, בגלל זה הוספנו בקורס כמה טכניקות וטריקים שהתעשייה עדיין לא כ"כ מכירה, טכניקות וטריקים שיתנו לכם יתרון תחרותי מובהק.

 

"לפני שפגשתי את רועי, יצרתי קשר עם מספר "מומחים" בתחום האינטרנט שטענו לנסיון ומומחיות בהקמת אתרים.

ואולם לאחר בדיקה יסודית, ואפילו כמה "הדגמות" איך אמור להיראות האתר שלי,הבנתי שלא אקבל מהם תוצאה ראויה, והאתר שיצא לי מהם- ייראה בסוף די עלוב ובקיצור, לא מציאה..

לאחר עוד חיפושים קיבלתי המלצה על רועי מקולגה בענף שאני עוסק בו- מכירה של אופניים וקורקינטים. מייד בפגישה הראשונה הבחנתי בגישה המקצועית, ולאחר שבחנתי כשלוש דוגמאות של אתרים שהקים, הבנתי שהגעתי למקום הנכון, ולאיש שיבנה לי את האתר כפי שרציתי, ואקבל בסוף את התוצאה הנדרשת.

ואכן לא טעיתי , רועי הקים לי תוך זמן קצר יחסית אתר מדהים ואיכותי(בדיוק כפי שתכננתי),ברמה גבוהה.ובמחיר סביר.

לכל אורך הדרך היינו בקשר רציף, והוא הכניס בקשות שינויים ודרישות שהעליתי בפניו ככל שניתן. והתוצאה יצאה בהחלט מוצלחת, ואני מקבל פידבקים חיוביים, ומחמאות רבות כמעט מכל מי שהראיתי לו את האתר שלי.

לאחר שרועי סיים להקים את האתר, נפגשנו,והוא ישב איתי מספר פעמים, בכדי ללמד ולהדריך אותי איך להפעיל את האתר בעצמי,ולא חסך בזמן והסברים,עד שלמדתי לתפעל את האתר באופן שוטף בעצמי.

לסיכום אם אין לכם מושג איך להקים אתר לעסק, ואתם רוצים מישהו מיקצועי שיתן לכם אתר טוב ותוצאה מוצלחת, פנו לרועי, והוא יקים לכם את האתר שרציתם וחלמתם עליו."

יעקב זומר, מנכ"ל בייק56

 

ד"א, אם לכם אין זמן להתעסק עם זה - אין שום בעיה! הקורס מותאם להדריך עובדים ואנשי מקצוע פרטיים - כדי שתוכלו לקבל את כל היתרונות בלי להתעסק עם הכל בעצמכם!

 

בונוסים שרק בגללם החבילה משתלמת

 

אחסון ואחזקה - כחלק מהחבילה אתם מקבלים לגמרי בחינם אחסון ואחזקה לשנה שלמה על השרתים הסופר חזקים שלנו עם התחייבות ל99.9 אחוז אפטיים. לאתר השנה עלות האחסון והאחזקה הינה 50 ש"ח לחודש.

שווי הבונוס - 600 ש"ח

 

קורס קידום אתרים אורגני - לא נשאיר אתכם עם מכונת שיווק משומנת אבל בלי שום מקור תנועה נכון? הקורס כולל ספר אלקטרוני עם כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך למקדמי אתרים מקצועיים וכ-4 שעות של הדרכות וידאו ואודיו.

שווי הבונוס - 990 ש"ח

 

מחקר מילות מפתח (חבילת גולד ומעלה) - מחקר מילות מפתח הוא התהליך שבו אנחנו מגלים את ביטויי המפתח הטובים באמת שיכולים להניע תנועה לאתר שלנו. על מנת לא להשקיע זמן ומשאבים אחרים על קידום מילות מפתח שאף אחד לא מחפש אותם, אנחנו חייבים לעשות מחקר מילות מפתח איכותי כדי לצפות שקמפיין הקידום האורגני באמת יניב תוצאות, מחקר מילות מפתח שבנפרד אנחנו לוקחים עליו כ-1200 ש"ח, הוא בונוס שאתם מקבלים לגמרי בחינם כחלק מהחבילה.

שווי הבונוס - 1200 ש"ח

 

גרסה לסלולר ולטאבלטים (חבילת גולד ומעלה) - בכל מקום אחר ואתם יכולים לבדוק, אפליקציית סלולר של אתר העסק שלכם תעלה כמה אלפי שקלים, כאן כדי באמת להודות לכם ולהדגיש את החשיבות בשיווק בסלולר, החלטנו כחלק מהחבילה לעשות לכם גם גרסת סלולר לאתר שלכם שיאפשר לגולשים מהסמארטפון לגלוש באתר בצורה נוחה יותר ולשמור אותו כאפליקציה על המכשיר שלהם.

שווי הבונוס - 1950

 

פעולה מהירה נדרשת


החבילות למטה מציבות אתכם ביתרון תחרותי מול שאר המתחרים שלכם ויתנו לכם את היכולת באמת להשיג לקוחות מהאינטרנט. הבעיה היא, שההצעה מוגבלת בזמן ובמקומות.

ההצעה הזו מוגבלת בזמן ובמקומות בגלל 2 סיבות עיקריות

1. מנסיון עבר בשבוע המכירות אנחנו מייצרים הרבה לקוחות מרוצים, ולקוחות מרוצים צריכים חום ואהבה. בשביל לתת את החום ואהבה הזו אנחנו צריכים לקחת תקופה הרחק מהמכירות כדי להתרכז בשירות ללקוחות שלנו.

2. מכיוון שההצעה הזו היא לחלוטין חדשה ובד"כ אנחנו לוקחים הרבה יותר כסף על שירותים מהסוג הזה, יש גבול לכמה לקוחות אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת לפני שאנחנו מעלים את המחירים.

עדיין, אנחנו ממש שמחים שאנחנו יכולים לקחת את המספר הספציפי הזה של העסקים ובאמת להרים פרוייקט ביחד שיניב גדילה ורווחים שנובעים משיווק איכותי באינטרנט. הינו מאוד רוצים להיכנס לפרוייקט הזה איתך, אם אתה מוכן להשיג את הגדילה שאתה רוצה לעסק שלך, בחר את החבילה המתאימה ביותר בשבילך ובוא נתחיל לרוץ!

לא בטוח אם אתה מוכן עדיין? אין שום בעיה, תרים לנו טלפון בשיחת החינם במספר 1-800-80-80-81 ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה שלך

או להשאיר לנו הודעה בטופס יצירת קשר למטה.

 

תוכניות וחבילות בניית מכונות השיווק שלנו